TOPlist
 
 

Časté dotazy


Co potřebuji k této práci?


K téhle práci nejsou potřebná žádná speciální školení, znalosti,velká prodejní schopnosti apod.

Nakupujete s výraznými slevami, aniž by jste museli plnit povinné odběry. Získaná pozice - sleva - distributorovi zůstává. Nejedná se tedy o obrátkový systém, ale o načítací. To je obrovská výhoda, protože můžete v klidu a pohodě postupovat ve své kariéře vzhůru bez nutnosti nákupů a stresu ze ztráty pozice.

Registrací se Vám otevírá cesta k nebývalému výdělku prostřednictvím velice atraktivního a žádaného zboží - a to bez jediného rizika či ztráty. Máte rádi módu a módní trendy? Společnost bude vždy vyrábět a dodávat jen to co zákazníci chtějí. Máte-li tvůrčího ducha a dobré nápady, můžete ovlivňovat vzhled vzorů, které budeme vyrábět. Která firma vám umožní podílet se na přípravě nových produktů?

Díky našim regionálním kancelářím máte vždy možnost vyžádat si podporu a pomoc špičkových prodejních specialistů, kteří dokáží zmnohonásobit Váš obrat - stačí jen říci. rozšířit?

Veškeré tyto služby jsou k dispozici samozřejmě zdarma!

Naše vedení stojí o dobré jméno společnosti a hlavně jí záleží na spokojenosti zákazníka. Pro nás, prodejce je hlavní výhrou to, že společnost nám pořád dělá reklamu. Že dbá na to, aby propagační a reklamní materiály byly na špičkové úrovni.

Svou aktivitu můžete rozvinout i do dalších zemí, jako je Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Anglie. Do budoucna se připravuje vstup i do Německa a Ruska.


Jsou nutné povinné odběry zboží?


NE- nejsou povinné pravidelné odběry. Takže záleží jen na Vás jestli budete objednávat každý týden, nebo jednou za rok.

Registrace se nijak obnovovat nemusí.

Investice je jen na začátku a tím dostáváte doživotní slevu na šperky. Začíná se na 20% ......... dále se pak odvíjí dle nasbíraných bodů.


Kde se zboží objednává a jak dlouhá je doba dodání?


Zboží se objednává v regionálních skladech a to každou neděli a každé pondělí do 16.00. Objednávat je možno faxem, telefonicky i mailem. Zboží,které objednáte v pondělí, máte již následující pondělí, nejpozději - v úterý doma. Zboží chodí poštou, jako cenné psaní.


Je možno zboží vyměnit?


Pokud se vám stane, že si zákazník objedná špatnou velikost nebo délku...Je možno po domluvě se skladem, zboží vyměnit. Samozřejmě, že zboží nesmí být nošeno.Dostane zákazník záruční list?


Samozřejmě. Každé, i to sebemenší zlatíčko má svůj záruční list. Záruční list chodí 

automaticky ke každému zboží.

Co když mi prodej nepůjde?


Šperky se zdobíme už tisíce let a zdobit se jimi ještě dlouho budeme... Výhodou u šperků je to, že se buď líbí nebo nelíbí. Proto taky máme velmi široký sortiment, který je zaměřený na všechny věkové skupiny.

Pokud nemáte buňky na prodej zboží (ale baví vás třeba práce na PC)- můžete se rozhodnout pro druhou variantu a to - registrovat nové prodejce. Věřte, že ani tahle varianta není k zahození..

Můžete si pomalu budovat tým svých prodejců a i za to jsme od firmy ohodnoceni. Navíc díky tomu, že máte doma PC, máte příležitost registrovat prodejce po celé republice. Ale nejen to. Můžete registrovat i v zahraničí. Prostě všude,kde jen jste schopni s lidmi komunikovat.


Opravdu šperky nezčernají?


Věřte, že nezčernají. Odolávají vodě, dokonce i mořské. Nejedná se o běžnou bižuterii na kterou jsme byli zvyklí. Ostatně, kdo vám dnes dá dvouletou záruku na bižuterii...? Na bižuterii, s kterou se můžete koupat, mýt si ruce...?


Kde mohu šperky nabízet?


Velmi dobré zkušenosti z prodejem jsou všude tam,kde je větší cirkulace lidí -v práci, solárka , nehtové modeláže, fitcentra, kadeřnictví...půjčit svým přátelům do práce, ukázat kamarádkám, všude tam můžete své vzorkovnice ukázat. A stává se že pak zákazníci sami chodí za vámi.


Kde nás ještě najdete?


Především na firemním webu: http://www.sbstrade.cz

Také na teletextu TV Prima, máme informativní stránky - str. 868, na kterých společnost informuje o veškerých aktualitách. To je hlavně pro ty prodejce,kteří nemají přístup k internetu. Firma dbá o informovanost prodejců a to těmitozpůsoby - rozesílá zlatíčkoviny - to jsou noviny, ve kterých jsou všechny důležité aktuality,akce a slevy. Dále firma rozesílá zprávy formou SMS, namobily našich prodejců a těm, co si nahlásí i emailovou adresu, samozřejmě zprávy na email a to i s obrázky nebo fotkami daných výrobků.Samozřejmě, že všechny tyto služby jsou zdarma! Loni se firma začala zabývat i výrobou magnetických a titanových náramků,titanových prstenů a prstenů z chirurgické oceli. /bezkonkurenčně nejnižší ceny na trhu, za magnetické náramky. 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one